Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” to polska firma o niemal 100-letnim doświadczeniu. Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu najlepszych specjalistów, udało nam się zbudować mocną markę, która cieszy się zaufaniem konsumentów oraz partnerów biznesowych w kraju i za granicą.

 

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem”, z siedzibą w Kielcach – a więc sercu ziemi świętokrzyskiej, z niekłamaną dumą podkreśla swoje korzenie i przywiązanie do z regionu którego się wywodzi. Ta szczególna więź znajduje odzwierciedlenie nawet w tak kluczowych aspektach funkcjonowania współczesnego przedsiębiorstwa jak nazwy wyrobów. Spółdzielnia jako pierwsza w naszym kraju zaoferowała rodzimym konsumentom produkt, znany dotychczas jedynie z domowej wytwórczości. W 1959r., w oparciu o autorską recepturę, powstał Majonez Kielecki. Oczywiście od tego czasu wiele się zmieniło, pojawiło się mnóstwo innych producentów tego typu wyrobów, jednak smak Majonezu Kieleckiego, wytwarzanego przez Wytwórczą Spółdzielnię Pracy „Społem”, wciąż pozostaje niezmienny – pyszny i niepowtarzalny. Jedyny w swoim rodzaju, tak jak region świętokrzyski z którego pochodzi. Śmiało można dzisiaj powiedzieć, że Majonez Kielecki – z natury świętokrzyski.

Snack – Przysmak Świętokrzyski, Musztardy, Sosy, Ketchupy czy nawet Octy Kieleckie to kolejne przykłady wskazanej powyżej silnej więzi przedsiębiorstwa z lokalną społecznością. We wszystkich tych przypadkach produkty Spółdzielni pełnią zaszczytną rolę kulinarnych ambasadorów regionu świętokrzyskiego nie tylko w kraju ale również zagranicą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl